Про нас

ТОВ «Форсаж-Україна» –  на ринку зварювального обладнання більше 15 років.

    Наша компанія виробляє якісне, довговічне зварювальне обладнання, як для промислового так і для побутового, домашнього використання.       

    Нашим товаром залишуться задоволеними як професіонали так і початківці. А головне , що при європейській якості ціна залишається доступною практично для кожного.

    ТОВ "ФОРСАЖ - УКРАЇНА" пропонує наступні види обладнання: напівавтомати зварювальні та комплектуючі до них, інвертора, пристрої контактного зварювання, споттера, апарати аргонно-дугового зварювання, зарядні та пуско-зарядні пристрої, плазморізи, плазмотрони, стабілізатори та генератори, блоки живлення, редуктори і багато іншого.

    Ми завжди підлаштовуємось під бажання клієнта, можемо виготовити зварювальне обладнання за технічним завданням замовника.


    Крім виробництва та продажу апаратів ТОВ "ФОРСАЖ - УКРАЇНА" падає наступні послуги:

- гарантійний, післягарантійний сервісний ремонт зварювальної техніки всіх виробників;

- ремонт мікропроцесорного обладнання;

- лазерна різка металів тощиной до 4 мм;

- виготовлення металоконструкцій, згин металевих деталей на листогибі з ЧПУ;

- токарні роботи, фрезерні роботи;

- порошкове фарбування виробів з металу;

- виготовлення і ремонт трансформаторів;

- виконуємо модернізацію і ремонт зварювального обладнання часів СРСР;


    Асортимент обладнання, що постачається і витратних матеріалів до нього постійно зростає.

    Наш магазин «Все для зварювання» займається продажем устаткування не тільки нашої продукції а й інших фірм з-за кордону.

    Одного разу спробувавши працювати з «Форсаж-Україна», вам не захочеться шукати інших виробників. Можливість виготовити для клієнта «ЙОГО» апарат, а також великий асортимент і прекрасні умови, які надає компанія, дають вам можливість купити зварювальне обладнання набагато простіше і дешевше, в порівнянні з іншими пропозиціями, доступними на українському ринку.


    Фахівці нашої компанії завжди готові допомогти з вибором, розповісти і навіть наочно показати продукцію в роботі. З радістю нададуть інформацію, про вартість, наявність і терміни поставки товарів, так необхідну клієнтам.


    На все обладнання надається офіційна гарантія.