FALCON MIG 190A - це технологічно просунутий зварювальний апарат, оснащений функцією SMARTSLEEP і останньою версією регулювання індуктивності. Перевірена модель, доступна на ринку багато років, відрізняється безвідмовною роботою і відмінними параметрами.

Номінальний зварювальний струм цієї моделі 200А при 60% -му циклі дозволяє зварювати елементи товщиною до 8 мм без ризику перегріву. Знімнний зварювальний пальник, транзистори IGBT і міцний корпус - ось деякі з багатьох переваг цієї моделі.

Комплектація:

 • Зварювальний напівавтомат;
 • Зварювальний пальник MB 15 - 3м;
 • Кабель з затискачем маси - 2м;
 • Газовий шланг - 2м;
 • Стяжки для шланга - 2шт;
 • Комплект розхідників;
 • Інструкція з експлуатації;


ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ
Зварювальний апарат FALCON MIG 190A - це перевірений пристрій з міцною конструкцією, металевий корпус стійкий до механічних пошкоджень і забезпечує тривале використання. Він призначений для всіх видів зварювальних робіт, як в домашньому господарстві, майстеренях, так і на фабриках і виробничих підприємствах.

Зварювальний апарат MIG 190A останньої версії оснащений регулюванням індуктивності. Регулюється потенціометром на панелі приладу. Поточний контроль часу допалювання перенесений в камеру подачі. Завдяки цьому вдосконаленню модель MIG 190A є одним з кращих варіантів в рамках свого бюджету.

ПЕРЕВАГИ:
IGBT - в апараті використовуються сучасні транзистори, рішення, що забезпечує мінімальні електромагнітні перешкоди, низькі втрати потужності в базових системах, що дозволяє підвищити ефективність і надійність джерела живлення.

TIG LIFT - можливість зварювання методом TIG з використанням пальника з газовим клапаном в рукоятці. Дуга виникає від контакту, як при запалюванні MMA.

BURN BACK - запобігає опускання електродного дроту на контактний наконечник через тимчасове викидування дроту після завершення процесу зварювання.

РЕГ. ІНДУКЦІЯ - дозволяє підвести менше тепла до місця зварювання. Листовий метал не деформується, і захисний шар цинку не пошкоджується, що корисно при зварюванні пайкою.

Пайка - це метод, багато в чому нагадує зварювання MIG / MAG, але витрачається в цьому випадку енергія набагато менше. В результаті для з'єднання тонких листів з шаром цинку використовується пайка. Описаний метод є процес склеювання, в якому розплавляється припій, а не матеріал, з яким ми працюємо. Друга частина назви, тобто MIG / MAG, походить від використання методу плавлення дроту в електричній дузі в середовищі захисного газу, а також підготовки кромки матеріалу так само, як при традиційній зварюванні. . Однак метод зварювання пайкою використовується не тільки для склеювання оцинкованих листів, але і тонких листів з нержавіючої сталі і різних сполук, наприклад кислотостійка сталь зі сталлю звичайної якості або мідь зі сталлю.

ВИМИКАЧ ПЕРЕГРУЗКИ - вбудований захист від перегріву пристрою, що продовжує термін його служби.

MMA - метод дугового зварювання з використанням легкоплавкого металевого електрода, покритого флюсовим покриттям.

Унікальна система енергозбереження - після 100 секунд простою в роботі апарат переходить в режим сну. Але варто вам натиснути кномпку зварювального пальника - і напівавтомат знову готовий до роботи.

При роботі від електромережі FALCON 190 витримує перепади напруги силового реле 130-190V.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Зварювальний напівавтомат Forsage Falcon-190A MIG/MMA

 • Виробник: Forsage
 • Код товару: 000003215
 • Наявність: В наявності
 • 9990.00грн


Теги: інверторний напівавтомат, зварювання дротом, виробник Forsage,